Rog Cetra II Core 3.5MM Gaming Headphones

7,990 L

 

Kufje me kabllo Rog Cetra II Core per te gjithe modelet e celulareve dhe kompjuterave . Te pajisura me mikrofon per te kryer telefonata dhe kane 3 butona per te kontrolluar muziken. Perbere nga material cilesor.  Keto kufje kan cilesi te larte zeri dhe bas te fuqishem.

Ka stok

SKU: DUN1125-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Model

Rog Cetra II Core

Interface

Wired

Connector

3.5mm

Support Platform

PC
MAC
PlayStation® 4
PlayStation® 5
Nintendo Switch
Xbox one
Xbox Series X
Xbox Series S

Driver Material

Neodymium magnet

Driver Size

9.4mm

Headphones Impedance

32ohm

Headphones Frequency Response

20Hz – 40KHz

Microphone Pick-up Pattern

Omnidirectional

Microphone Sensitivity

-40 ± 3 dB

Microphone Frequency Response

50Hz – 10Khz

Active Noise Cancellation

No

Channel

Stereo
Virtual 7.1(Windows sonic)

Weight

18g

Carry bag/box

Yes

Cable

1.25 m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Rog Cetra II Core 3.MM Gaming Headphones

1 x Carry case

1 x Audio/Mic splitter cable

1 x Ear fins in 3 varying sizes

1 x Silicon tips in 3 varying sizes

1 x Foam tips (one pair)

1 x Quick Start Guide