Romsat HD DVBT2 TR-2021

2,490 L

 

Dekoder Tokësor DVBT2 nga Romsat. Është i përshtatshëm për modelet e vjetër të televizorëve të cilët nuk mund të transmetojnë më kanale të formatit dixhital. I pajisur gjithashtu me portë USB dhe lidhet me fishë HDMI.

Ka stok

SKU: CNG1534 Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

VIDEO RESOLUTIONS

576p, 720p, 1080p

STANDARDS SUPPORT

DVB-T2, DVB-T

VIDEO FORMATS

AVI, MP4, MKV, DivX, TS , MPEG, VOB, MOV

AUDIO FORMATS

MP3, WAV, WMA, FLAC

ASPECT RATIO

4: 3, 16: 9, Auto

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Decoder

1 x Remote Control