Rongta RP325 Thermal Printer USB Only

6,990 L

 

Printer termik Rongta Rp325. Ky printer ju mundëson printimin e shpejtë dhe pa shumë kosto të faturave . Është fleksibël dhe shumë i thjeshtë për tu përdorur. Ideal per sistemin e fiskalizimit.

Ka stok

SKU: CNG2045-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand

Rongta

Model

RP325

Color

Black

Printer
Printing method

Direct thermal printing

Effective printing width

72mm or 48mm

Resolution

203dpi

Printing speed

250mm/s

Printing density

576 dots/line or 384 dots/line

Print font

ASCII Font A:12×24
ASCII Font B:9×17

Paper specification
Paper width

79.5±0.5mm

Paper roll diameter

80mm

Paper loading

Easy paper loading

Details
Barcode type

UPCA/UPCE/EAN13/EAN8/CODE39/I25/CodeBar/CODE128/CODE9
3/CODE11/MSI/QRCORE/PDF417

Auto cutter

1.5 million cuts

Interface

USB

Paper out detection function

optional

Driver

WIN2003/WINXP/WIN7/WIN8/WIN10/LINUX/Mac

Power supply

DC 24V,2.5A

Dimension

191×140×143mm

Weight

1.02 kg

Environment
Temperature

working temperature: 0~45℃
Storage:-10~60℃

Humidity

working temperature: 20-90%
Storage:10-90%(paper exclused)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Printer Rongta RP325

1 x Charger

1 x Manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu