Router TP-Link AC1200 Dual-Band Wi-Fi

7,000 L

Lidhje 2.4GHz 300 Mbps dhe 5GHz 867 Mbps ne te njejten kohe per linje 1200 Mbps. 4 antena te jashtme dhe nje e brendshme bejne te mundur lidhje te qendrueshme me Wireless. Mund te menaxhoni rrjetin tuaj me ane te aplikacionit TP-Link Tether.

Ka stok

SKU: NEROU0018 Kategori: ,

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim