Second Chance

Samsung 27″ FHD Monitor S27E650C

21,990 L

 

Monitor i përdorur me madhësi 27 inç nga Samsung. Është i lakuar dhe shumë ergonomik. Mund ta përshtasni e rrotulloni në bazë të nevojave tuaja. Vjen me rezolucion Full HD, i pasur plot ngjyra e detaje dhe rehati për sytë.

Ka stok

SKU: MON1017-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
10 kg
Brand
Color

Black

Display
Screen Size

27"

Display Type

VA (Curved)

Curvature

4000R

Resolution

1920 x 1080

Aspect Ratio

16:9

Brightness

300cd/m2

Static Contrast Ratio

3000:1(Typ)

Dynamic Contrast Ratio

Mega ∞ DCR

Viewing Angle (Horizontal/Vertical)

178°/178°

Response Time

4 ms

Active Display Size (H x V)

597.888(H) x 336.312(V)

Pixel Pitch (H x V)

0.3114(H) x 0.3114(V)

Color Support

16.7M

Power
Type

Internal Power

Power Consumption (Typical)

20.6 W

Power Consumption (Stand-by)

0.3W

Dimensions & Weight
Dimensions With Stand

24.5" x 21.5" x 10.1" (MAX)

Dimensions Without Stand

24.5" x 14.8" x 2.5"

Weight With Stand

9.6kg

Weight Without Stand

6.8kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable