Samsung 35W Duo Travel Adapter

3,490 L

 

Adapter nga Samsung. Ofron karikim të shpejtë dhe efikas të pajisjeve tuaja me fuqi 35W kudo që të jeni, në shtëpi, në zyrë ose edhe në lëvizje. Përmban 2 x USB Type-C dhe Type-A.

Ka stok

SKU: DUN1521-B Modeli: EP-TA220NBEGGB Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

Doogee X93

9,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

General Feature
Features

(USB-C) Super Fast Charging max. 25 W, PD 3.0 PPS max. 35 W / (USB-A) AFC,QC max. 15 W / (C+A) 20 W + 15 W

Interface

USB-C, USB-A

Packaging Contents

Power Adapter, Quick Start Guide

Physical specification
Dimension (WxHxD)

49 x 28 x 79.65 mm

Weight

92.3 g

Power
Input Voltage

100-240 V

Output Voltage (Max, Fast Charge)

(USB-C, PDO) 9 V, 15 V, 20 V / (USB-C, PPS) 3.3-20 V / (USB-A) 9 V

Output Current (Max, Fast Charge)

(USB-C, PDO) 3 A(9 V), 2.33 A(15 V), 1.75 A(20 V) / (USB-C, PPS) 1.75 A(3.3-20 V) / (USB-A) 1.67 A(9 V)

Output Voltage (Max, Normal Charge)

5 V

Output Current (Max, Normal Charge)

3 A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Adapter

1 x Manual