Samsung Charger and Data Cable Micro USB

700 L

 

Karikues dhe fishe karikimi Micro USB per cdo model Samsung te pajisur me porte Micro USB.

Ka stok

SKU: MST001 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

White

Dimensions

4.9 x 0.2 x 1.6 inch

Weight

0.05 ounces

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung Charger

1 x Data Cable Micro USB