Samsung Galaxy A02

11,990 L15,490 L

 

Zhytuni në ekranin e madh 6,5 inç Galaxy A02 2020. Shikoni videot tuaja të preferuara, lojërat dhe transmetimet live në ekranin HD+. Galaxy A02 nga cepi në cep. Kurbat e lëmuara të celularit do ju bëjnë të mos e lëshoni më nga dora. Zgjidhni një nga ngjyrat që ju përshtatet më shumë me stilin dhe karakterin tuaj. Përfitoni rezolucion ultra të lartë me kamerën kryesore me dy lente 13MP + 2MP +2MP që nxjerr fotografi të qarta si kristali si ditën ashtu edhe natën.

 

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2021

Color

Black, Blue, Gray, Red

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

164 x 75.9 x 9.1 mm (6.46 x 2.99 x 0.36 in)

Weight

206 g (7.27 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5,000 mAh

Charging

Standard charging (10W)

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

2GB, 3GB

Memory Internal

32GB, 64GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

PLS IPS

Display Size

6.5"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek MT6739W (28 nm)

CPU

Octa-core

GPU

PowerVR GE8100

CAMERA
Main Camera

Dual (12MP, 2MP )

Dual Details

13 MP, f/1.9, (wide), AF
2 MP, f/2.4, (macro)

Features Main

LED flash

Video Main
Selfie Camera

Single (5MP)

Single Details

5 MP, f/2.2

Video Selfie

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.1, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

Radio

FM radio

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

24 Muaj