SAPO ERDHI

Samsung Galaxy A04s

11,990 L

 

Galaxy A04s kombinon ngjyrën klasike në dukjen dhe ndjesinë e butësisë në prekje. Vjen me ekran 6.5 inç me teknologjinë HD+ e cila ofron imazhe të qartë dhe të mprehtë. Ka bateri me kapacitet 5000 mAh, kamer kryesore 50MP, 2MP, 2MP dhe kamer selfie 5MP.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Color

Copper, Black, White

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

164.7 x 76.7 x 9.1 mm (6.48 x 3.02 x 0.36 in)

Weight

195 g (6.88 oz)

Build

Glass front, plastic back, plastic frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

PLS LCD

Display Size

6.5"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 850 (8nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G52

CAMERA
Main Camera

Triple (50MP, 2MP, 2MP)

Triple Details

50 MP, f/1.8, (wide), PDAF
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4, (depth)

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Single Details

5 MP, f/2.2, (wide)

Video Selfie

Yes

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS

NFC

Yes

Radio

Unspecified

USB

USB Type-C 2.0

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer
Virtual Proximity Sensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone

1 x Charger

 

Garancia e produktit

24 Muaj