I perdorur

Samsung Galaxy A10e

13,500 L

Nga modelet me te reja te Samsung. Performance e larte dhe cmim i arsyeshem. Bateri qe zgjat gjithe diten.

Ka stok

SKU: TLPA10E-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2019

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

147.3 x 69.6 x 8.4 mm (5.80 x 2.74 x 0.33 in)

Weight

141 g (4.97 oz)

Build

Front glass, plastic body

SIM

Single SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

3,000 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

PLS TFT

Display Size

5.8"

Display Resolution

720 x 1560 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 7884 (14 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G71 MP2

CAMERA
Main Camera

Single (8MP)

Single Details

8 MP, f/1.9, AF

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Details

5 MP, f/2.0

Video

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO

Radio

No

USB

2.0, Type-C 1.0 reversible connector

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

Garancia e produktit është 6 Muaj.

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu