Samsung Galaxy A10s

13,900 L

Nga modelet me te reja te Samsung. Performance e larte dhe cmim i arsyeshem. Bateri qe zgjat gjithe diten.

Color
SKU: CEL1071 Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2019

Color

Black, Blue, Green, Red

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

156.9 x 75.8 x 7.8 mm (6.18 x 2.98 x 0.31 in)

Weight

168 g (5.93 oz)

Build

Front glass, plastic body

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,000 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Card slot

microSD, up to 512 GB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.2"

Display Resolution

720 x 1520 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek MT6762 Helio P22 (12 nm)

CPU

Octa-core

GPU

PowerVR GE8320

CAMERA
Main Camera

Dual (13MP, 2MP )

Dual Details

13 MP, f/1.8, 28mm (wide), AF
2 MP, f/2.4, depth sensor

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8 MP, f/2.0

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes
Active noise cancellation with dedicated mic

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO

Radio

FM radio

USB

microUSB 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu