Samsung Galaxy A11

15,200 L15,600 L

 

Galaxy A11. Nga modelet me te reja, ekran me madhesi 6.4 inch me rezolucion HD+. Bateri 4000 mAh e pajisur me teknologjine e karikimit te shpejte 15W, e cila zgjat pergjat gjithe dites dhe nates. Procesor Octa-core. Kamera kryesore tre lente 13MP + 5MP + 2MP dhe kamera selfie 8MP. Sensor per njohjen e shenjes se gishtit ne pjesen e pasme te pajisjes. Performance e larte ne perdorim te perditshem.⁣

Color
Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

Color

Black, Blue, Red, White

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

161.4 x 76.3 x 8 mm (6.35 x 3.00 x 0.31 in)

Weight

177 g (6.24 oz)

Build

Glass front, plastic back, plastic frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,000 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

2GB, 3GB

Memory Internal

32GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

PLS TFT

Display Size

6.4"

Display Resolution

720 x 1560 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 7 Octa 7904

CPU

Octa-core

GPU

PowerVR GE8320

CAMERA
Main Camera

Triple (13MP, 5MP, 2MP)

Triple Details

13 MP, f/1.8, 27mm (wide), AF
5 MP, f/2.2, 115˚ (ultrawide)
2 MP, f/2.4, (depth)

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main
Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8 MP, f/2.0

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

Radio

Unspecified

USB

2.0, Type-C 1.0 reversible connector

FEATURES
Sensors

Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim