Samsung Galaxy A2 Core

11,400 L

Celular i pershtatshem per cdo grupmoshe. Me cmim te arsyeshem dhe performance mbi mesataren. Bateria prej 2600 mAh siguron kohe te gjate perdorimi. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Announced

2019

Color

Black, Blue, Gold

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

141.6 x 71 x 9.1 mm (5.57 x 2.80 x 0.36 in)

Weight

142 g (5.01 oz)

Build

Front glass, plastic body

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

2,600 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

1GB

Memory Internal

16GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

PLS TFT

Display Size

5.0"

Display Resolution

540 x 960 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 7870 Octa (14 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-T830 MP1

CAMERA
Main Camera

Single (5MP)

Single Details

5 MP, f/1.9, AF

Features Main

LED flash, HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Details

5 MP, f/2.2

Video Selfie

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS

Radio

FM radio

USB

microUSB 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu