Samsung Galaxy A20e

15,900 L

Me ekranin 5.8 inch HD+ pothuajse pa korniza mund te shihni me shume permbajtje, video dhe eksperience te vecante ne te luajtur lojra te ndryshme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2019

Color

Black, Blue, Coral, White

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

147.4 x 69.7 x 8.4 mm (5.80 x 2.74 x 0.33 in)

Weight

141 g (4.97 oz)

Build

Front glass, plastic body

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

3,000 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

32GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

PLS TFT

Display Size

5.8"

Display Resolution

720 x 1560 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 7884 (14 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G71 MP2

CAMERA
Main Camera

Dual (13MP, 5MP )

Dual Details

13 MP, f/1.9, 28mm (wide), AF
5 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide)

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

1080p@30/60fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8 MP, f/2.0

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes

Radio

FM radio

USB

2.0, Type-C 1.0 reversible connector

FEATURES
Sensors

Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu