Samsung Galaxy A20s

17,500 L19,900 L

Me pak kornize dhe me shume pamje. Ekran 6.5 inch Super AMOLED me shume ngjyra dhe plot drite. Rezolucion HD+. Tre kamera kryesore te cilat e kthejne nje shkrepje te vetme ne foto artistike. Bateri 4000 mAh, me teknologjine e karikimit te shpejte. 

Color
Ram
Memory Internal
SKU: CEL1089 Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2019

Color

Black, Blue, Green, Red

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

163.3 x 77.5 x 8 mm (6.43 x 3.05 x 0.31 in)

Weight

183 g (6.46 oz)

Build

Front glass, plastic body

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,000 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

3GB, 4GB

Memory Internal

32GB, 64GB

Card slot

microSD, up to 1 TB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.5"

Display Resolution

720 x 1560 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (14 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 506

CAMERA
Main Camera

Triple (13MP, 8MP, 5MP )

Triple Details

13 MP, f/1.8, 27mm (wide), PDAF
8 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm
5 MP, f/2.2, (wide), 1/5.0", 1.12µm, depth sensor

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8 MP, f/2.0

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes
Active noise cancellation with dedicated mic

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

Radio

FM radio

USB

USB-C 3.0

FEATURES
Sensors

Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu