Samsung Galaxy A22

19,990 L22,990 L

 

Samsung Galaxy A22 4G është një prej modeleve më të fundit nga Samsung. Ky model vjen me bateri të pakonkurueshme 5000 mAh, të pajisur me teknologjinë e karikimit të shpejtë 15W, e cila zgjat pergjatë gjithë ditës dhe natës. Ekran 6.4 inch me rezolucion Full HD+. Procesor Octa-core. Kamera kryesore me katër lente 48MP + 8MP  + 2MP + 2MP dhe kamera selfie 13MP. Sensor për njohjen e shenjes se gishtit ne pjesen anesore te pajisjes. Dhe performancë të lartë në të luajturit lojra të ndryshme.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2021

Color

Mint, Violet, Black, White

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE / 4G

BODY
Dimensions

167.2 x 76.4 x 9 mm (6.58 x 3.01 x 0.35 in)

Weight

186 g

Build

Glass front, plastic frame, plastic back

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB, 6GB

Memory Internal

64GB, 128GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

6.4"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek Helio G80 (12 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G57 MC2

CAMERA
Main Camera

Quad (48MP, 8MP, 2MP, 20MP)

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

FHD (1920 x 1080)@30fps

Selfie Camera

Single (13MP)

Single Details

13.0 MP, f/2.2, (wide)

Features Selfie

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

Radio

FM radio

USB

USB Type-C 2.0

FEATURES
Sensors

Accelerometer, Fingerprint Sensor, Gyro Sensor, Geomagnetic Sensor, Virtual Light Sensing, Virtual Proximity Sensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

• Smartphone

• Quick Start Guide

• Charger

Garancia e produktit

24 muaj