OFERTA VETËM ONLINE

Samsung Galaxy A23

19,990 L

 

Merrni më shumë,  menjëherë. Ekrani V-Cut TFT 6,6 inç i Galaxy A23 ju jep hapësirë për të parë dhe për të bërë më shumë. Me teknologjinë FHD+ dhe shpejtësinë e rifreskimit 90 Hz, përmbajtja që shihni çdo ditë do të duket më e qetë dhe më e mprehtë.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Color

Black, Blue

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / HSPA / LTE /

BODY
DIMENSIONS

164.5 x 76.9 x 8.4 mm

WEIGHT

195 g

BUILD

Glass front (Gorilla Glass 5), plastic frame, plastic back

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
BATTERY

Li-Po 5000 mAh, non-removable

CHARGING

Fast charging 25W

Usb interface

USB Type-C 2.0

MEMORY
Ram

4GB, 6GB

Memory Internal

64GB, 128GB

CARD SLOT

Yes

External Memory Support

MicroSD (Up to 1TB)

DISPLAY
DISPLAY TYPE

PLS TFT, 90Hz

DISPLAY SIZE

6.6"

DISPLAY RESOLUTION

1080 x 2408 pixels

Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
OPERATING SYSTEM

Android 12, One UI 4.1

CHIPSET

Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 610

CAMERA
Quad

50 MP, f/1.8, (wide), PDAF, OIS
5 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1/5", 1.12µm
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4, (depth)

Video (Main Camera)
SELFIE CAMERA
Single

8 MP, f/2.2, (wide)

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80

Bluetooth

V5.0

NFC

Yes

Location Technology

GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS

FEATURES
Sensors

Accelerometer, Fingerprint Sensor, Gyro Sensor, Geomagnetic Sensor, Virtual Light Sensing, Virtual Proximity Sensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung Galaxy A23

1 x Charging cable

Garancia e produktit

24 Muaj