Samsung Galaxy A31

24,800 L27,900 L

Shihni permbajtjen tuaj te preferuar me Galaxy A31. Madhesi ekrani 6.4 inch Super AMOLED me rezolucion Full HD+. Bateri 5000 mAh e pajisur me teknologjine e karikimit te shpejte 15W, e cila zgjat pergjat gjithe dites dhe nates. Procesor Octa-core. Kamera kryesore kater lente 48MP + 8MP + 5MP + 5MP dhe kamera selfie 20MP. Sensor per njohjen e shenjes se gishtit ne ekran. Performance e larte ne perdorim te perditshem si dhe ne te luajturit lojra te ndryshme.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

Color

Black, Blue, White

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

159.3 x 73.1 x 8.6 mm (6.27 x 2.88 x 0.34 in)

Weight

185 g (6.53 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB, 6GB

Memory Internal

64GB, 128GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

6.4"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek MT6768 Helio P65 (12nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G52 MC2

CAMERA
Main Camera

Quad (48MP, 8MP, 5MP, 5MP)

Quad Details

48 MP, f/2.0, 26mm (wide), 1/2.0", 0.8µm, PDAF
8 MP, f/2.2, 123˚, (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm
5 MP, f/2.4, (macro)
5 MP, f/2.4, (depth)

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (20MP)

Single Details

20 MP, f/2.2, (wide)

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

Radio

FM radio, RDS, recording

USB

2.0, Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu