Të Përdorura

Samsung Galaxy A32

21,990 L

 

Samsung Galaxy A32 kombinon stilin me ekranin e tij 6,4 inç FHD+ Super AMOLED, dizajnin minimalist dhe sistemin e fuqishëm të kamerës duke përfshirë një kamerë kryesore 64 MP. Bateria 5000 mAh, e mbështetur nga menaxhimi i energjisë AI dhe karikimi i shpejtë, siguron performancë afatgjatë. Me një procesor me tetë bërthama, me 6 GB RAM dhe hapësirë ruajtëse të zgjerueshme, ai ofron funksionalitet të besueshëm dhe efikas. Veçoritë shtesë si Game Booster, siguria Samsung Knox dhe një sensor i gjurmëve të gishtave në ekran përmirësojnë përvojën e përgjithshme të përdoruesit, duke e bërë atë një zgjedhje tërheqëse për ata që kërkojnë një smartphone elegant dhe me performancë të lartë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 43%
GËZUAR FESTAT
Ofertë!

QCY T5 Smart Earphones

1,690 L
Kurseni: 1,300 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2021

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

158.9 x 73.6 x 8.4 mm (6.26 x 2.90 x 0.33 in)

Weight

184 g (6.49 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass 5), plastic frame, plastic back

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5,000 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

6GB

Memory Internal

128GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED, 90Hz, 800 nits (HBM)

Display Size

6.4 inches, 98.9 cm2 (~84.6% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio (~411 ppi density)

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Chipset

Mediatek MT6769V/CU Helio G80 (12 nm)

CPU

Octa-core (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×1.8 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G52 MC2

CAMERA
Main Camera

Quad (64MP, 8MP, 5MP, 5MP)

Quad Details

64 MP, f/1.8, 26mm (wide), PDAF
8 MP, f/2.2, 123˚, (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm
5 MP, f/2.4, (macro)
5 MP, f/2.4, (depth)

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (20MP)

Single Details

20 MP, f/2.2, (wide)

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

NFC

Yes (market/region dependent)

Radio

FM radio, RDS, recording

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (Under Display, Optical), Accelerometer, Gyro, Compass, Virtual proximity sensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim