Samsung Galaxy A32

24,990 L33,400 L

 

Me pak kornize dhe me shume pamje. Ekran 6.4 inch Super AMOLED me shume ngjyra dhe plot drite. Kater kamera kryesore te cila e kthejne nje shkrepje te vetme ne foto artistike. Bateri 5000 mAh, me teknologjine e karikimit te shpejte 15W.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

QCY T5 Smart Earphones

2,790 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2021

Color

Black, Blue, Lavender Purple, White

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

158.9 x 73.6 x 8.4 mm (6.26 x 2.90 x 0.33 in)

Weight

184 g (6.49 oz)

Build

Glass front, plastic frame, plastic back

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5,000 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB, 6GB, 8GB

Memory Internal

64GB, 128GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

6.4"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Unspecified

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek Helio G80 (12 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G52 MC2

CAMERA
Main Camera

Quad (64MP, 8MP, 5MP, 5MP)

Quad Details

64 MP, f/1.8, 26mm (wide), PDAF
8 MP, f/2.2, 123˚, (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm
5 MP, f/2.4, (macro)
5 MP, f/2.4, (depth)

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (20MP)

Single Details

20 MP, f/2.2, (wide)

Features Selfie

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

NFC

Yes (market/region dependent)

Radio

FM radio, RDS, recording

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim