Samsung Galaxy A50s

28,500 L31,900 L

Me pak kornize dhe me shume pamje. Ekran 6.4 inch Super AMOLED me shume ngjyra dhe plot drite. Rezolucion Full HD+.  Tre kamera kryesore 48MP me rezolucion te larte, 8MP telefoto, 5MP me kend te gjerete cila e kthejne nje shkrepje te vetme ne foto artistike. Bateri 4000 mAh, me teknologjin e karikimit te shpejte. Sensor per njohjen e shenjes se gishtit ne ekran.

Color
Ram
SKU: CEL1085 Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Announced

2019

Color

Black, Green, Prism Crush Violet, White

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

158.5 x 74.5 x 7.7 mm (6.24 x 2.93 x 0.30 in)

Weight

169 g (5.96 oz)

Build

Front glass, plastic body

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,000 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB, 6GB

Memory Internal

128GB

Card slot

microSD, up to 1 TB

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

6.4"

Display Resolution

1080 x 2340 pixels

Display Protection

Unspecified

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 9611 (10nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G72 MP3

CAMERA
Main Camera

Triple (48MP, 8MP, 5MP )

Triple Details

48 MP, f/2.0, 26mm (wide), 1/2.0", 0.8µm, PDAF
8 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm
5 MP, f/2.2, (wide), 1/5.0", 1.12µm, depth sensor

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (32MP)

Single Details

32 MP, f/2.0, 25mm (wide), 1/2.8", 0.8µm

Features Selfie

HDR

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes
Active noise cancellation with dedicated mic

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes (market dependent)

Radio

FM radio

USB

2.0, Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass
ANT+

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu