Samsung Galaxy A51

31,900 L33,900 L

Ekrani Infinity-O i A51 optimizon simetrinë vizuale. Tani mund të luani lojëra, shikoni filma, lundroni dhe të kryeni shumë detyra njëkohësisht pa ndërprerje në një ekran të gjerë 6,5”— gjithçka e mundësuar nga teknologjia Super AMOLED. Përfitoni një përvojë në smartfon që minimizon kornizën dhe maksimizon çdo inç të hapësirës së ekranit.

Color
Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2019

Color

Black, Blue, Dusty Pink, Silver, White

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

158.5 x 73.6 x 7.9 mm (6.24 x 2.90 x 0.31 in)

Weight

172 g (6.07 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass 3), plastic back, plastic frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,000 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB, 6GB, 8GB

Memory Internal

128GB

Card slot

microSD, up to 1 TB

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

6.5"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 3

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 9611 (10nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G72 MP3

CAMERA
Main Camera

Quad (48MP, 12MP, 5MP, 5MP )

Quad Details

48 MP, f/2.0, 26mm (wide), 1/2.0", 0.8µm, PDAF
12 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide), 1.12µm
5 MP, f/2.4, 40mm (telephoto), dedicated macro camera
5 MP, f/2.2, (wide), 1/5.0", 1.12µm, depth sensor

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

2160p@30fps, 1080p@30/60/120fps; gyro-EIS

Selfie Camera

Single (32MP)

Single Details

32 MP, f/2.2, 26mm (wide)

Features Selfie

HDR

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes
Active noise cancellation with dedicated mic

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes

Radio

FM radio

USB

2.0, Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass
ANT+

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu