Ofertë!

Samsung Galaxy A52

34,990 L41,900 L

Me pak kornize dhe me shume pamje. Ekran 6.5 inch Super AMOLED me shume ngjyra dhe plot drite. Kater kamera kryesore te cila e kthejne nje shkrepje te vetme ne foto artistike. Bateri 4500 mAh, me teknologjine e karikimit te shpejte 25W. Tashme edhe rezistent ndaj ujt dhe pluhurave deri ne 1 meter thellesi per 30 minuta.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 29%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

QCY T5 Smart Earphones

1,990 L
Kurseni: 800 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2021

Color

Black, Blue, White

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

159.9 x 75.1 x 8.4 mm (6.30 x 2.96 x 0.33 in)

Weight

189 g (6.67 oz)

Build

Glass front, plastic back

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,500 mAh

Charging

Fast charging 25W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB, 8GB

Memory Internal

128GB, 256GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

6.5"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 618

CAMERA
Main Camera

Quad (64MP, 12MP, 5MP, 5MP)

Quad Details

64 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.7X", 0.8µm, PDAF, OIS
12 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1.12µm
5 MP, f/2.4, (macro)
5 MP, f/2.4, (depth)

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main
Selfie Camera

Single (32MP)

Single Details

32 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/2.8", 0.8µm

Features Selfie

HDR

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes (market/region dependent)

Radio

FM radio

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass

Other

IP67 dust/water resistant (up to 1m for 30 mins)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

24 Muaj