Second Chance

Samsung Galaxy A6 Plus

17,300 L

 

Ekran super AMOLED me plote ngjyra dhe drite. Bateri qe zgjat gjithe diten. Kamera me cilesi te larte dhe me 3 nivele te FLASH. Foto me cilesi me te larte edhe ne ambjente me pak drite.

Ka stok

SKU: TLPA6P Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Second Chance

Samsung Galaxy Note 9

26,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2018

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

160.2 x 75.7 x 7.9 mm (6.31 x 2.98 x 0.31 in)

Weight

186 g (6.56 oz)

Build

Glass front, aluminum back, aluminum frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Type

Li-Ion, non-removable

Battery

3,500mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

32GB

Card slot

microSDXC (dedicated slot)

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

6.0"

Display Resolution

1080 x 2220 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (14 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 506

CAMERA
Main Camera

Dual (16MP, 5MP )

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main
Selfie Camera

Single (24MP)

Single Details

24 MP, f/1.9, 27mm (wide), 1/2.8", 0.9µm

Features Selfie

LED flash

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS

NFC

Yes (optional)

Radio

Stereo FM radio, RDS, recording

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Sensors

Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass
ANT+
Samsung Pay

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung Galaxy A6 Plus

 

Garancia e produktit

12 MUAJ