Second Chance

Samsung Galaxy A6

13,000 L15,000 L

Ekran super AMOLED me plote ngjyra dhe drite. Bateri qe zgjat gjithe diten. Kamera me cilesi te larte dhe me 3 nivele te FLASH. Foto me cilesi me te larte edhe ne ambjente me pak drite.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2018

Color

Black, Blue, Gold

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

149.9 x 70.8 x 7.7 mm (5.90 x 2.79 x 0.30 in)

Weight

162 g (5.71 oz)

Build

Front glass, aluminium body

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

3,000 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

32GB

Card slot

microSD, up to 256GB

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

5.6"

Display Resolution

720 x 1480 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 7870 Octa (14 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-T830 MP1

CAMERA
Main Camera

Single (16MP)

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (16MP)

Single Details

16 MP, f/1.9, 26mm (wide), 1/3.1", 1.0µm

Features Selfie

LED flash

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes
Active noise cancellation with dedicated mic
Dolby Atmos sound (headphones only)

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS

NFC

Yes

Radio

FM radio

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Sensors

Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass
ANT+

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

Garancia e produktit është 6 Muaj.

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu