Samsung Galaxy A71

39,900 L41,500 L

Me pak kornize dhe me shume pamje. Ekran 6.7 inch Super AMOLED me shume ngjyra dhe plot drite. Kater kamera kryesore te cila e kthejne nje shkrepje te vetme ne foto artistike. Bateri 4500 mAh, me teknologjine e karikimit te shpejte. 

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2019

Color

Pink Pastel, Black, Blue, White

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

163.6 x 76 x 7.7 mm (6.44 x 2.99 x 0.30 in)

Weight

179 g (6.31 oz)

Build

Front glass, plastic body

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,500 mAh

Charging

Fast charging 25W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

6GB, 8GB

Memory Internal

128GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

6.7"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 3

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SDM730 Snapdragon 730 (8 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 618

CAMERA
Main Camera

Quad (64MP, 12MP, 5MP, 5MP)

Quad Details

64 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.7", 0.8µm, PDAF
12 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide)
5 MP, f/2.4, 25mm (wide), dedicated macro camera
5 MP, f/2.2, 1/5.0", 1.12µm, depth sensor

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

2160p@30fps, 1080p@30/60/240fps, 1080p@960fps; gyro-EIS

Selfie Camera

Single (32MP)

Single Details

32 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/2.8", 0.8µm

Features Selfie

HDR

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes (market dependent)

Radio

FM radio

USB

2.0, Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass
ANT+

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu