Samsung Galaxy A80

49,900 L

Share, stream and play faster.

Ekran me i madh, bateri me e madhe dhe kamera kryesore me te cilen rrotullohet dhe mund te shkrepni selfie perfekte. 

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 294 copë
SKU: CEL1053-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Announced

2019

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

165.2 x 76.5 x 9.3 mm (6.50 x 3.01 x 0.37 in)

Weight

220 g (7.76 oz)

Build

Front glass, back glass

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

3,700 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

128GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

6.7"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 3

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SDM730 Snapdragon 730 (8 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 618

CAMERA
Main Camera

Triple (48MP, 8MP, TOF 3D)

Triple Details

48 MP, f/2.0, 26mm (wide), 1/2.0", 0.8µm, PDAF
8 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm
TOF 3D camera, f/1.2, 30mm

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

2160p@30fps, 1080p@30/60fps (gyro-EIS), 720p@480fps

Selfie Camera

Triple

Details

Motorized pop-up rotating main camera module

Features Selfie

LED flash, HDR

Video Selfie

2160p@30fps, 1080p@30/60fps (gyro-EIS)

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No
Dolby Atmos sound

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes

Radio

FM radio

USB

2.0, Type-C 1.0 reversible connector

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass
ANT+
Bixby natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu