Samsung Galaxy Buds Live

15,900 L

Prezantojmë Galaxy Buds Live. Kufja e projektuar për t’u sintonizuar me çdo moment. Me një formë tërheqëse dhe dizajn ergonomik, një përshtatje që lejon të hyjë mjedisi juaj natyral dhe një altoparlant të optimizuar për një përvojë më të mirë. Ky është tingulli i krijuar për veshët tuaj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Mystic Black, Mystic Bronze, White

PHYSICAL
Earbud Dimension

27.3 x 16.5 x 14.9 mm

Earbud Weight

5.6 g

Case Dimension

50.2 x 50.0 x 27.8 mm

Case Weight

42.2 g

AUDIO & VIDEO
Number of MIC

6

CONNECTIVITY
Bluetooth Version

Bluetooth v5.0

Bluetooth Profiles

A2DP, AVRCP, HFP

BATTERY
Typical Usage Time (Hours)

6 Hours

Talk Time/Voice Call

4.5 Hours

Battery Capacity (Earbud)

60 mAh

Battery Capacity (Case)

472 mAh

Battery Capacity (mAh, Typical)

65

FEATURES
Sensors

Accelerometer, Gyro, Infrared, Hall, Touch, Grip, VPU

Bixby Connection

Yes

Active Noise Cancellation

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu