Samsung Galaxy F42 5G

26,490 L

 

Me pak kornizë dhe me shumë pamje. Ekran 6.4 inch Super AMOLED  me shumë ngjyra dhe plot dritë. Tri kamera kryesore të cila e kthejnë një shkrepje të vetme në foto artistike. Bateri 5000 mAh, e pajisur me teknologjinë e karikimit të shpejtë 15W.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2021

Color

Matte Aqua, Matte Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY
Dimensions

167.2 x 76.4 x 9 mm (6.58 x 3.01 x 0.35 in)

Weight

203 g (7.16 oz)

Build

Glass front, plastic frame, plastic back

SIM

Dual SIM

BATTERY
Battery

6000mAh

Charging

Fast charging 15W

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

MEMORY
Ram

6GB

Rom

128GB

Card slot

microSDXC (dedicated slot)

DISPLAY
Type

TFT, 90Hz

Display Size

6.6"

Display Resolution

1080 x 2408 pixels

PLATFORM
Operating system
CPU

Octa-core (2×2.2 GHz Cortex-A76 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G57 MC2

MAIN CAMERA
Triple

64 MP, f/1.8, (wide), PDAF
5 MP, f/2.2, 115˚ (ultrawide), 1/5.0", 1.12µm
2 MP, f/2.4, (depth)

Main Camera Features

LED flash, panorama, HDR

Main Camera Video
SELFIE CAMERA
Single

8 MP, f/2.0, (wide)

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

No

Radio

FM radio, recording

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung Galaxy F41

1 x Charger

1 x Ejecting tool

1 x Manual

Garancia e produktit

24 MUAJ