Samsung Galaxy Fit-e

6,900 L

Galaxy Fit-e regjistron hapat, rrahjet e zemres dhe te dhena te ndryshme te cdo aktiviteti fizik. Rezistente ndaj ujit dhe pluhurave. Mund te lidhet me sistemet operative Android edhe IOS. Ekran 0.74 inch ne te cilin tregohen njoftime te ndryshme si mesazhet dhe telefonata. Jetgjatesi baterie deri ne 7 dite. 

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 241 copë
SKU: DUN298 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim