I perdorur

Samsung – Galaxy J7 (2018)

13,000 L

Ky model vjen me nje ekran 5.50 inch dhe rezolucion 720 × 1080 me raport 16: 9. Sa i perket kamerave, Samsung Galaxy J7 (2018) eshte i pajisur me kamer 13-megapixel me hapje f / 1.9. Gjithashtu kamera selfie eshte 13-megapixel, per foto me cilesi te larte.

Shitur , Vijne perseri

SKU: TLPJ737-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Brand
Announced

2018

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

153.2 x 76.2 x 8.6 mm (6.03 x 3.00 x 0.34 in)

Weight

181 g (6.38 oz)

Build

Front glass, plastic body

SIM

Single SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

3,300 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

16GB

Card slot

microSD, up to 400GB

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

5.5"

Display Resolution

720 x 1280 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 7870 Octa (14 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-T830 MP1

CAMERA
Main Camera

Single (8MP)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Single Details

5 MP, f/1.7

Video Selfie

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

NFC

Yes

Radio

FM radio

USB

microUSB 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Accelerometer, gyro, proximity, compass
ANT+

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

Garancia e produktit është 6 Muaj.

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu