Ofertë!
OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy M02

12,990 L

Kurseni: 2,500 L

Samsung Galaxy M02  vjen me nje ekran 6.5″ PLS IPS . Performance e larte dhe bateri qe zgjat. I pershtatshem per te gjithe grupmoshat.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 33%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

QCY T1C Wireless Earphones

1,990 L
Kurseni: 1,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2021

Color

Black, Blue, Gray, Red

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

164 x 75.9 x 9.1 mm (6.46 x 2.99 x 0.36 in)

Weight

206 g (7.27 oz)

Build

Glass front, plastic back, plastic frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5,000 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

2GB, 3GB

Memory Internal

32GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

PLS TFT

Display Size

6.5"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (14 nm)

CPU

Quad-core

GPU

PowerVR GE8100

CAMERA
Main Camera

Dual (13MP, 2MP )

Details

13 MP, f/1.9, (wide), AF
2 MP, f/2.4, (macro)

Features Main

LED flash

Video Main
Selfie Camera

Single (5MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

Radio

FM radio

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Sensors

Accelerometer
Virtual proximity sensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x M02 Smartphone

1 x Charger

1 x Charging cable

1 x Ejecting tool

 

Garancia e produktit

24 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu