Samsung Galaxy M10

16,500 L17,600 L

Galaxy M10, dizajn i vecante i perbere me xham dhe trup plastik. Ekran 6.22 inch me rezolucion 720×1520 piksel, me plote ngjyra dhe shume drite. I pajisur me dy lende kamera nga pas me madhesi 13MP dhe bateri 3400 mAh e cila zgjat gjithe diten.

Color
Memory Internal
SKU: CEL1075 Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Announced

2019

Color

Black, Blue

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

155.6 x 75.6 x 7.7 mm (6.13 x 2.98 x 0.30 in)

Weight

163 g (5.75 oz)

Build

Front glass, plastic body

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

3,400 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

16GB, 32GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

PLS TFT

Display Size

6.2"

Display Resolution

720 x 1520 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 7870 Octa (14 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-T830 MP1

CAMERA
Main Camera

Dual (13MP, 5MP )

Dual Details

13 MP, f/1.9, 27mm (wide), 1/3.1", 1.12µm, PDAF
5 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide)

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Single Details

5 MP, f/2.0, 32mm (normal)

Features Selfie

HDR

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS

Radio

FM radio

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu