Samsung Galaxy M10s

17,500 L

Seria e pare e telefonave nga Samsung i cili vjen me bateri 4000 mAh dhe panel ekrani AMOLED ne kete cmim. Performance e larte dhe bateri qe zgjat.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2019

Color

Black, Blue

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

158.5 x 74.7 x 7.7 mm (6.24 x 2.94 x 0.30 in)

Weight

169 g (5.96 oz)

Build

Front glass, plastic body

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,000 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

32GB

Card slot

microSD, up to 1 TB

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

6.4"

Display Resolution

720 x 1560 pixels

Display Protection

Unspecified

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 7884B

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G71 MP2

CAMERA
Main Camera

Dual (13MP, 5MP )

Dual Details

13 MP, f/1.9, 27mm (wide), 1/3.1", 1.12µm, PDAF
5 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide)

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Features Selfie

HDR

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes
Active noise cancellation with dedicated mic
Dolby Atmos

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS

Radio

FM radio

USB

Type-C 1.0 reversible connector

FEATURES
Sensors

Accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu