Samsung Galaxy M12

16,990 L

 

Galaxy M12, nje nga modelet me te reja, vjen me ekran me madhesi 6.5 inch me rezolucion HD+. Ushqehet nga nje bateri 5000 mAh e pajisur me teknologjine e karikimit te shpejte 15W, e cila zgjat pergjat gjithe dites dhe nates. Disa nga karakteristikat e tjera kryesore të këtij aparati celular janë: procesori Octa-core, kamera kryesore me kater lente, 48MP + 5MP + 2MP + 2MP, kamera selfie 8MP, sensori per njohjen e shenjes se gishtit ne pjesen anesore te pajisjes dhe performanca e larte ne perdorim te perditshem.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2021

Color

Black, Blue, Green, White

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

164 x 75.9 x 9.7 mm (6.46 x 2.99 x 0.38 in)

Weight

221 g (7.80 oz)

Build

Glass front, plastic back, plastic frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

PLS IPS

Display Size

6.5"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

Refresh Rate

90Hz

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 850 (8nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G52

CAMERA
Main Camera

Quad (48MP, 5MP, 2MP, 2MP)

Quad Details

48 MP, f/2.0, (wide), 1/2.0", 0.8µm, PDAF
5 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide)
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4, (depth)

Features Main

LED flash, panorama, HDR

Video Main
Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8 MP, f/2.2, (wide)

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

Radio

Unspecified

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

24 Muaj