Samsung Galaxy M22

21,500 L25,990 L

 

Galaxy M22, një nga modelet më të reja, vjen me ekran me madhësi 6.4 inch dhe rezolucion Full HD+. Ushqehet nga nje bateri 5000 mAh e pajisur me teknologjinë e karikimit të shpejtë 25W, e cila zgjat pergjatë gjithë ditës dhe natës. Disa nga karakteristikat e tjera kryesore të këtij aparati celular janë: procesori Octa-core, kamera kryesore me katër lente, 48MP + 8MP + 2MP + 2MP, kamera selfie 13MP, sensori për njohjen e shenjës së gishtit në pjesën anësore të pajisjes dhe performanca e lartë.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Samsung Galaxy S21 Plus 5G

90,400 L93,900 L
 
OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

109,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Blue, White

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

LAUNCH
Released

2021, September 14

BODY
Dimensions

159.9 x 74 x 8.4 mm (6.30 x 2.91 x 0.33 in)

Weight

186 g (6.56 oz)

Build

Glass front, plastic frame, plastic back

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED, 90Hz, 600 nits (HDR)

Display Size

6.4 inches, 98.9 cm2 (~83.6% screen-to-body ratio)

Resolution

720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~274 ppi density)

PLATFORM
OS

Android 11, One UI Core 3.1

Chipset

Mediatek MT6769V/CU Helio G80 (12 nm)

CPU

Octa-core (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×1.8 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G52 MC2

MEMORY
Card slot

microSDXC (dedicated slot)

Ram

4GB, 8GB

Memory Internal

64GB, 128GB

MAIN CAMERA
Quad

48 MP, f/2.0, (wide), PDAF, OIS
8 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4, (depth)

Main Features

LED flash, panorama, HDR

SELFIE CAMERA
Single Selfie

13 MP, f/2.2, (wide), 1/3.1", 1.12µm

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes

Radio

Unspecified

USB

USB Type-C 2.0

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), unspecified sensors

BATTERY
Type

Li-Po 5000 mAh, non-removable

Charging

Fast charging 25W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone

1 x Ejecting Tool

1 x Adapter

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu