Ofertë!
OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy M52 5G

39,990 L

Kurseni: 7,000 L

Njihuni me Galaxy M-në e parë ndonjëherë me teknologjinë 5G. Fuqia e shpejtësisë së të dhënave të gjeneratës së ardhshme 5G sjell një përvojë krejtësisht të re në celularin tuaj – nga lojërat dhe transmetimet pa pengesa e vonesa, deri te shkarkimi ultra i shpejtë. Galaxy M52 5G përmban një procesor të fuqishëm me tetë bërthama dhe 8 GB RAM, duke ju dhënë mundësinë të hapni dhe punoni disa gjëra njëkohësisht ose të luani lojra me performancë të lartë.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Samsung Galaxy S21 Plus 5G

90,400 L93,900 L
 
OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

109,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Blue, White

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE/ 5G

LAUNCH
Released

2021, September 24

BODY
Dimensions

164.2 x 76.4 x 7.4 mm (6.46 x 3.01 x 0.29 in)

Weight

173 g (6.10 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass 5), plastic frame, plastic back

SIM

Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED Plus, 120Hz

Display Size

6.7 inches, 108.4 cm2 (~86.4% screen-to-body ratio)

Resolution

1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio (~393 ppi density)

Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
OS

Android 11, One UI 3.1

Chipset

Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 5G (6 nm)

CPU

Octa-core (4×2.4 GHz Kryo 670 & 4×1.8 GHz Kryo 670)

GPU

Adreno 642L

MEMORY
Card slot

microSDXC (uses shared SIM slot)

Ram

8GB

Memory Internal

128GB

MAIN CAMERA
Triple

64 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.97", 0.7um, PDAF
12 MP, f/2.2, 123˚, (ultrawide), 1/3.06", 1.12µm
5 MP, f/2.4, (macro)

Main Features

LED flash, panorama, HDR

SELFIE CAMERA
Single Selfie

32 MP, f/2.2, 26mm (wide)

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS

NFC

Yes

Radio

Unspecified

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

BATTERY
Type

Li-Ion 5000 mAh, non-removable

Charging

Fast charging 25W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone

1 x Ejecting Tool

1 x Adapter

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu