Second Chance

Samsung Galaxy Note 8

21,990 L

 

Më shumë ekran, më shumë memorie dhe më shumë bateri..çdo gjë më shumë me Samsung Galaxy Note 8. Performancë e lartë dhe profesionale. Shkrepni pafund foto me rezolucion të lartë falë cilësisë së kamerave dhe memories së bollshme. Gjithçka që ju nevojitet në vetëm një pajisje.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2017

Color

Black, Blue, Orchid Gray

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

162.5 x 74.8 x 8.6 mm (6.40 x 2.94 x 0.34 in)

Weight

195 g (6.88 oz)

Build

Front glass, back glass

SIM

Single SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

3,300 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

Qi wireless charging, USB Type C

MEMORY
Ram

6GB

Memory Internal

64GB

Card slot

microSD, up to 256GB

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

6.3"

Display Resolution

1440 x 2960 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 540

CAMERA
Main Camera

Dual (12MP, 12MP )

Dual Details

12 MP, f/1.7, 26mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF, OIS
12 MP, f/2.4, 52mm (telephoto), 1/3.6", 1.0µm, AF, OIS, 2x optical zoom

Features Main

LED flash, auto-HDR, panorama

Video Main

2160p[email protected], [email protected]/60fps, [email protected], dual-video rec., stereo sound rec., HDR, gyro-EIS

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8 MP, f/1.7, 25mm (wide), 1/3.6", 1.22µm, AF

Features Selfie

Dual video call, Auto-HDR

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes
32-bit/384kHz audio
Active noise cancellation with dedicated mic

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE, aptX

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

NFC

Yes

Radio

No

USB

3.1, Type-C 1.0 reversible connector

FEATURES
Sensors

Iris scanner, fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, heart rate, SpO2
Samsung DeX
ANT+

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

Garancia e produktit është 6 Muaj.

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu