I perdorur

Samsung Galaxy S8

25,700 L

Ekran me rezolucion deri ne QUAD HD+, pothuajse pa korniza. Kamera cilesore, hapsire e madhe memorie dhe performance shume e larte. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Brand
Announced

2017

Color

Black, Orchid Gray, Silver

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

148.9 x 68.1 x 8 mm (5.86 x 2.68 x 0.31 in)

Weight

155 g (5.47 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

3,000 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

Qi wireless charging, USB Type C

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card slot

microSD, up to 256GB

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

5.8"

Display Resolution

1440 x 2960 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 8895 Octa

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G71 MP20

CAMERA
Main Camera

Single (12MP)

Features Main

LED flash, auto-HDR, panorama

Video Main

2160p@30fps, 1080p@30/60fps, 720p@240fps, HDR, dual-video rec., stereo sound rec., gyro-EIS, OIS

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8 MP, f/1.7, 25mm (wide), 1/3.6", 1.22µm, AF

Features Selfie

Dual video call, Auto-HDR

Video Selfie

1440p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes
32-bit/384kHz audio
Active noise cancellation with dedicated mic

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE, aptX

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

NFC

Yes

Radio

No

USB

3.1, Type-C 1.0 reversible connector

FEATURES
Sensors

Iris scanner, fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, heart rate, SpO2
Samsung DeX
ANT+
Bixby natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

Garancia e produktit është 6 Muaj.

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu