Samsung Galaxy Tab A 10.1″ (2019)

24,900 L

Galaxy Tab A 10.1 eshte i rehatshem dhe mund te mbahet lehte me vete. Trup metalik, dizajn me plot stil dhe qendrueshmeri te larte. Vjen me 3 ngjyra klasike dhe peshon vetem 470g. Bateri 6150 mAh, e cila ju mundeson perdorim per nje kohe te gjate.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Announced

2019

Color

Black, Gold, Silver

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

Connectivity

WiFi

BODY
Dimensions

245.2 x 149.4 x 7.5 mm (9.65 x 5.88 x 0.30 in)

Weight

469 g (1.03 lb)

Build

Glass front, aluminum back, aluminum frame

BATTERY & CHARGING
Battery

6,150 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

10.1"

Display Resolution

1200 x 1920 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 7904 (14 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G71 MP2

CAMERA
Main Camera

Single (8MP)

Single Details

8 MP, f/2.0, AF

Features Main

Panorama

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Details

5 MP, f/2.2

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

Radio

No

USB

2.0, Type-C 1.0 reversible connector

FEATURES
Sensors

Accelerometer, gyro, compass
ANT+

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu