Samsung Galaxy Tab A 10.1″ (2019)

27,500 L

Galaxy Tab A 10.1 eshte i rehatshem dhe mund te mbahet lehte me vete. Trup metalik, dizajn me plot stil dhe qendrueshmeri te larte. Vjen me 3 ngjyra klasike dhe peshon vetem 470g. Bateri 6150 mAh, e cila ju mundeson perdorim per nje kohe te gjate.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand
Color

Black, Gold, Silver

Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Connectivity

WiFi

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim