Samsung Galaxy Tab A T515 10.1″, 2GB, 32GB, 4G

31,900 L

Galaxy TAB A me ekran 10.1 inch me rezolucion Full HD. Prodhuar per biznese dhe pershtatet ne cdo kompani, edukim dhe pune te ndryshme. Tab A kthen cdo pune ne nje nivel tjeter, me performancen e larte dhe baterin 6150 mAh, e cila eshte pershtatur per ore te gjata pune.

Color
SKU: ABT012 Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black, Gold, Silver

BODY
Dimensions

245.2 x 149.4 x 7.5 m

BATTERY & CHARGING
Battery

6,150 mAh

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Vendi i karikimit

USB Type C

Card slot

microSD, up to 1 TB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

10.1"

PLATFORM
Operating system
CPU

Octa-core

GPU

Mali-G71 MP2

NETWORK
Connectivity

Nano SIM 4G & Wi-Fi

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim