Samsung Galaxy Tab A 7.0″

13,900 L18,200 L

Tablet per te gjithe familjen. Performance e mire dhe cmim i ulet. Eshte i holle dhe i lehte ne peshe. Bateri 4000 mAh e cila do ju shoqeroj gjithe diten.

Color
Connectivity
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Silver

Announced

2016

Ram

1.5 GB

Memory Internal

8GB

Connectivity

4G, WiFi

Main Camera

Single (5MP)

Selfie Camera

Single (2MP)

Display Size

7.0"

Display Type

IPS LCD

Display Resolution

800 x 1280 pixels

WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.0, A2DP

Vendi i karikimit

Micro USB

Battery

4,000 mAh

Sensors

Accelerometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu