VETEM ONLINE

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019)

15,000 L18,500 L

Dizajn i thjeshte dhe mund te mbahet me vete kudo. Eshte i holle, i lehte dhe shume praktik. Lidhja perfekt mes performances dhe prakticitetit.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Silver

Announced

2019

GENERAL
Dimensions

210 x 124.4 x 8 mm (8.27 x 4.90 x 0.31 in)

Weight

345g (Wi-Fi), 347g (LTE) (12.24 oz)

Connectivity

4G / LTE

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

8.0"

Display Resolution

800 x 1280 pixels

PLATFORM
OS

Android 9.0 (Pie)

Chipset

Qualcomm SDM429 Snapdragon 429 (12 nm)

CPU

Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53

GPU

Adreno 504

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (8MP)

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (2MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes, with dual speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

Vendi i karikimit

Micro USB

BATTERY DETAILS
Battery

5100mAh

FEATURES
Sensors

Accelerometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu