Samsung Galaxy Tab A 8.0 & S Pen

31,900 L

Galaxy Tab A 2019 eshte ndertuar per te sjelle performance te larte dhe argetim tek ju. Perdorim te tejzgjatur fal baterise 4,200mAh. Me teknologjine 4G te inkorporuar.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2019

Color

Black, Gray

GENERAL
Dimensions

201.5 x 122.4 x 8.9 mm (7.93 x 4.82 x 0.35 in)

Weight

325 g (11.46 oz)

Connectivity

4G / LTE, WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

8.0"

Display Resolution

1200 x 1920 pixels

PLATFORM
OS

Android 9.0 (Pie), One UI

Chipset

Exynos 7904 (14 nm)

CPU

Octa-core (2×1.8 GHz Cortex-A73 & 6×1.6 GHz Cortex-A53)

GPU

Mali-G71 MP2

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

32GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (8MP)

Features Main

8 MP, f/2.0, AF
LED flash, panorama

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY DETAILS
Battery

4,200mAh

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu