Samsung Galaxy Tab E 9.6″

22,400 L

Merrni me shume kohe dhe produktivitet me aftesine per te hapur dy aplikacione njekohesisht dhe berjen e shume puneve njeheresh. Bateri 7300 mAh per tju shoqeruar gjithe diten. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

I-S1
VETËM NË WEB
Ofertë!

i11 Earbuds TWS

1,200 L 1,000 L
DUN363-S1
Ofertë!

Mi True Wireless Earphones Lite

5,000 L 4,200 L

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black, Gold, White

Ram

1.5 GB

Memory Internal

8GB

Connectivity

3G

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim