Samsung Galaxy Tab S3

34,900 L

Galaxy Tab S3 ka nje dizajn terheqes dhe ju ofron pamje te shkelqyera. Performance e larte me nje bateri qe zgjat.

Ka stok

SKU: ABT027-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Announced

2017

GENERAL
Dimensions

237.3 x 169 x 6 mm (9.34 x 6.65 x 0.24 in)

Weight

434 g

Connectivity

4G / LTE

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

9.7"

Display Resolution

1536 x 2048 pixels

PLATFORM
OS

Android 7.0 (Nougat), upgradable to Android 9.0 (Pie), One UI

Chipset

Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820 (14 nm)

CPU

Quad-core (2×2.15 GHz Kryo & 2×1.6 GHz Kryo)

GPU

Adreno 530

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

32GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (13MP)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

4K@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

Yes
Tuned by AKG/HARMAN

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY DETAILS
Battery

6,000 mAh

Charging

Fast charging 18W

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass
ANT+

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu