Samsung Galaxy Tab S5e

39,300 L39,900 L

Galaxy Tab S5e eshte ndertuar per te sjelle performance te larte dhe argetim tek ju. Perdorim te tejzgjatur fal baterise 7040 mAh.

Color
Connectivity
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

DUN095-S1

Samsung Galaxy Buds+

13,500 L15,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2019

Color

Black, Gold, Silver

GENERAL
Dimensions

245 x 160 x 5.5 mm (9.65 x 6.30 x 0.22 in)

Weight

400 g (14.11 oz)

Connectivity

4G / LTE, WiFi

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

10.5"

Display Resolution

1600 x 2560 pixels

PLATFORM
OS

Android 9.0 (Pie), One UI

Chipset

Qualcomm SDM670 Snapdragon 670 (10 nm)

CPU

Octa-core (2×2.0 GHz 360 Gold & 6×1.7 GHz Kryo 360 Silver)

GPU

Adreno 615

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (13MP)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

4K@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

No
Tuned by AKG/HARMAN

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY DETAILS
Battery

7040mAh

Charging

Fast charging 18W

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass
ANT+

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu