Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2020)

42,990 L49,990 L

 

Galaxy Tab S6 Lite është shoqëruesi juaj i preferuar super portabël për mbajtjen e shënimeve. Ai vjen me një ekran të madh 10,4 inç në një trup të hollë dhe të lehtë, One UI 2 me Android, dhe S Pen në kuti dhe gati për t’u përdorur. Qoftë kur vizatoni, mësoni apo luani, ky është tableti i duhur i momentit. Galaxy Tab S6 Lite është i hollë dhe i lehtë falë trupit integral prej metali. Ai futet lehtë në një çantë të vogël për portabilitet të vërtetë dhe stil minimalist.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

Color

Angora Blue, Chiffon Pink, Oxford Gray

GENERAL
Dimensions

244.5 x 154.3 x 7.0 mm

Weight

467 g

Connectivity

4G / LTE, WiFi

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

10.4"

Display Resolution

1200 x 2000 pixels

PLATFORM
OS

Android 10, One UI 2

Chipset

Exynos 9611 (10nm)

CPU

Octa-core (4×2.3 GHz Cortex-A73 & 4×1.7 GHz Cortex-A53)

GPU

Mali-G72 MP3

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (8MP)

Features Main

HDR, panorama

Video Main
Selfie Camera

Single (5MP)

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

Yes
Tuned by AKG

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY DETAILS
Battery

7040mAh

Charging

Fast charging 15W

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity, gyro
ANT+

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj