Samsung Galaxy Tab S6

59,900 L

Clironi imagjinaten tuaj me Galaxy Tab S6 dhe. Performance e larte, thjeshtesi perdorimi shoqeruar me lapsin S Pen. Perdorim te tejzgjatur fal baterise 7040 mAh.

Color
Connectivity
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

DUN095-S1

Samsung Galaxy Buds+

13,500 L15,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Cloud Blue, Gray, Rose Gold

Announced

2019

GENERAL
Dimensions

244.5 x 159.5 x 5.7 mm (9.63 x 6.28 x 0.22 in)

Weight

420 g (14.82 oz)

Connectivity

4G / LTE, WiFi

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

10.5"

Display Resolution

1600 x 2560 pixels

PLATFORM
OS

Android 9.0 (Pie), upgradable to Android 10, One UI 2

Chipset

Qualcomm SM8150 Snapdragon 855 (7 nm)

CPU

Octa-core (1×2.84 GHz Kryo 485 & 3×2.42 GHz Kryo 485 & 4×1.78 GHz Kryo 485)

GPU

Adreno 640

MEMORY
Ram

6GB

Memory Internal

128GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Dual (13MP, 5MP )

Features Main

HDR, panorama

Video Main

4K@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

No
Tuned by AKG

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY DETAILS
Battery

7040mAh

Charging

Fast charging 15W

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass
Samsung DeX
ANT+

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu