Samsung Galaxy Tab S7 11″ 6GB, 128GB, 4G (2020)

86,900 L

Punoni dhe luani në ekranin ultra të shpejtë 120 Hz, të furnizuar nga çip më i fuqishëm. Përfitoni një përvojë si në PC me lidhjen e një tastiere, ose përdorni lapsin S Pen me vonesë ultra të ulët për të shkruar si asnjëherë më parë. Një përvojë tërheqëse në tablet që ndryshon përgjithmonë mënyrën se si punoni dhe luani.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

Color

Mystic Black, Mystic Bronze, Mystic Silver

GENERAL
Dimensios

253.8 x 165.3 x 6.3 mm

Weight

498 g

Connectivity

4G / LTE

DISPLAY
Display Type

LTPS IPS LCD

Display Size

11"

Display Resolution

1600 x 2560 pixels

PLATFORM
OS

Android 10, One UI 2.5

Chipset

Qualcomm SM8250 Snapdragon 865+ (7 nm+)

CPU

Octa-core (1×3.09 GHz Kryo 585 & 3×2.42 GHz Kryo 585 & 4×1.8 GHz Kryo 585

GPU

Adreno 650

MEMORY
Ram

6GB

Memory Internal

128GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Dual (13MP, 5MP )

Features Main

HDR, panorama

Video Main

4K@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

No Tuned by AKG

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY DETAILS
Battery

8,000mAh

Charging

Fast charging 45W

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Tablet

S-Pen

Charger

Sim tool

User Guide

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu